OBSŁUGA PRAWNA FIRM

Naszym celem jest usprawnienie działania podmiotów gospodarczych w oparciu o zasady bezpieczeństwa, elastyczności i przejrzystości.

Kancelaria zajmuje się sprawami przedsiębiorców oraz spółek, zarówno osobowych jak i kapitałowych, i zapewnia ochronę prawną na każdym etapie ich funkcjonowania, począwszy do czynności niezbędnych do rozpoczęcia działalności gospodarczej czy założenia spółki.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej firm. Nasze usługi obejmują szeroki zakres dziedzin prawa, mających na celu zapewnienie wsparcia w różnych aspektach działalności przedsiębiorstw.

Poznaj naszą ofertę
Alvaro
2023-05-08
Thank you Agnieszka and Alex, what an excellent job and extremely professional. The help provided to fix my immigration issue was just great! Muchas Gracias señoritas por todo. Recommended!
Lukasz Jackowiak
2023-04-01
Profesjonalna obsługa całego zespołu. Fachowość , wiedza , życzliwość na najwyższym poziomie. Dziękuje za pomoc i wsparcie w mojej sprawie. Polecam !
Daniel Kowalewski
2023-03-31
Profesjonalna i rzetelna pomoc w rozwiązaniu problemu z wielo tysięczną inwestycją.
Dominik Orlik
2023-03-29
Pełen profesjonalizm i super podejście do sprawy. Przed podjęciem decyzji którą kancelarie wybrać odwiedziłem 3 i tutaj poczułem że sprawa zostanie załatwione w 100% po mojej myśli i tak właśnie się stało. Sprawa zakończona pełnym sukcesem. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam
Katarzyna Lesińska
2022-12-28
Polecam. Szczegółowo, rzetelnie
M W13lk1
2022-12-27
Bardzo profesjonalne pomoc prawna.

Kancelaria Adwokacka 
Adwokat Agnieszka Juchno- Marcjan 
ul. Małopolska 7/2, 70-514 Szczecin

Zadzwoń Napisz do sekretariatu Napisz do adwokata